Tag: Red Bull

Takie same badziewie ładuje austriacki Red Bull i kilka firm rodzimych. Po prostu takiego gówna nie należy tykać, oprócz sytuacji ekstremalnych. Ale ogólnie jak ktoś mądrze pisze powyżej, ten syf powinien być obłożony akcyzą. Orban, który moim ulubieńcem nie jest, wprowadził tzw. podatek chipsowy i jestem obiema rękami za takim rozwiązaniem. Skoro szkodliwy tytoń jest […]

Read more

Startujący z pole position Niemiec Sebastian Vettel z teamu Red Bull-Renault wygrał wyścig o Grand Prix Belgii na torze Spa-Francorchamps, 12.eliminację tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1 . Drugie miejsce zajął jego partner z zespołu Australijczyk Mark Webber, a trzeci był Brytyjczyk Jenson Button z teamu McLaren-Mercedes.

Read more

Startujący z pole position Niemiec Sebastian Vettel z teamu Red Bull-Renault wygrał wyścig o Grand Prix Belgii na torze Spa-Francorchamps, 12.eliminację tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1 . Drugie miejsce zajął jego partner z zespołu Australijczyk Mark Webber, a trzeci był Brytyjczyk Jenson Button z teamu McLaren-Mercedes, który awansował aż o 10 pozycji.

Read more

Fernando Alonso z teamu Ferrari wygrał wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii, dziewiątą eliminację cyklu Formuły 1. Hiszpan pokonał broniącego tytułu mistrza świata i lidera klasyfikacji generalnej Niemca Sebastiana Vettela z Red Bull-Renault. Trzeci był partner Vettela z teamu, Australijczyk Mark Webber.

Read more

Kierowcy Red Bull-Renault – Australijczyk Mark Webber i Niemiec Sebastian Vettel – ruszą z pierwszej linii do jutrzejszego wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone. Drugi w klasyfikacji mistrzostw świata Webber, który był najszybszy na Silverstone przed rokiem, w finałowej części kwalifikacji wyprzedził Vettela o 0,032.

Read more

Niemiec Sebastian Vettel z teamu Red-Bull Renault wygrał wyścig o Grand Prix Europy na torze w Walencji. Było to szóste w tym sezonie i 15. w karierze zwycięstwo lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Formuły 1. Drugiego na mecie Hiszpana Fernando Alonso (Ferrari) wyprzedził o prawie 10 sekund. Trzecie miejsce zajął partner Vettela z zespołu, Australijczyk […]

Read more

Jenson Button z teamu McLaren-Mercedes wygrał w niedzielę wyścig o Grand Prix Kanady, siódmą eliminację mistrzostw świata Formuły 1 na torze im. Gillesa Villeneuve’a w Montrealu. Tym samym odniósł dziesiąte zwycięstwo w karierze. Na ostatnim okrążeniu Brytyjczyk wyprzedził startującego z pole position Sebastiana Vettela z Red Bull-Renault. Jako trzeci finiszował Mark Webber.

Read more

Sebastian Vettel z teamu Red Bull-Renault wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Monako na ulicznym torze Monte Carlo. Drugi był Hiszpan Fernando Alonso (Ferrari), a trzeci Brytyjczyk Jenson Button (McLaren). To piąte zwycięstwo w tym sezonie i 15. w karierze broniącego tytułu mistrza świata Vettela . Tydzień temu w Hiszpanii triumfował jego partner z […]

Read more

Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull-Renault wystartuje z pole position w jutrzejszym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Hiszpanii, piątej tegorocznej eliminacji mistrzostw świata. Obok niego miejsce w pierwszej linii zajmie kolega z zespołu – obrońca tytułu i lider klasyfikacji generalnej Sebastian Vettel.

Read more