Tag: Marcin Bachleda

Kamil Stoch wygrał kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. Polski skoczek uzyskał odległość 132,5 metra. Na drugiej pozycji znalazł się Rosjanin Paweł Karelin (135 m), a na trzeciej Czech Jakub Janda (133 m). Spośród polskich skoczków w konkursie wystąpią również Marcin Bachleda i Adam Małysz.

Read more

Adam Małysz, Kamil Stoch, Marcin Bachleda i Stefan Hula wystąpią w środę w fińskim Kuopio w zawodach Pucharu Świata w skokach. Kwalifikacje wygrał Norweg Anders Bardal, lądując na 124 metrze. Małysz, uzyskał 123,5 m. Drugie miejsce zajął Słoweniec Peter Prevc – 124,5 m, a trzecie Austriak Wolfgang Loitzl – 123,5 m.

Read more

Szesnastoletni Klemens Murańka znalazł się w siedmioosobowym składzie polskich skoczków narciarskich na pierwsze w nowym sezonie zawody Pucharu Świata. Zawodnicy będą rywalizować 27 i 28 listopada w fińskim Kuusamo. Obok niego, w kadrze znaleźli się: Adam Małysz, Kamil Stoch, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki, Marcin Bachleda i Stefan Hula.

Read more