Tag: Autobus

Wypadek na drodze wojewódzkiej numer 414 miedzy Prudnikiem a Opolem. W miejscowości Łącznik autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały ranne. Policja wstępnie ustaliła, że zawinił kierowca autobusu, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Zdjęcia z miejsca wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Read more

  Zatrzymaj się na moment i sprawdź czy jakaś myśl chodzi ci po głowie. Żadna? A może „Po co tyle słów na tak oczywistą rzecz?”? Jeśli tak, to w automatyczny sposób zadziałał u ciebie zdroworozsądkowy proces decyzyjny. Jego przebieg jest zgodny z nazwą, ponieważ każdy średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie go wymyśleć bez pomocy coacha: […]

Read more

"Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska" i "Rządu niespełnione obietnice – temat zastępczy kibice", "Platforma ha ha ha", "Żądamy wolności słowa" i "Nie głosuję na Platformę". Takie transparenty i skandowane hasła powitały premiera Donalda Tuska w Chełmży, gdzie dojechał "Autobus Tuska". Wizytę wyborczą premiera próbowali zakłócić kibice, którzy odpalili też racę dymną.

Read more

Trzydziestu kibiców Legii Warszawa czeka na terenie polskiej ambasady w Hadze na powrót do kraju. Przyjechali do Holandii na mecz stołecznego klubu z PSV Eindhoven. Wynajęty autobus odjechał bez nich. Po sygnale z Gorącej Linii RMF FM zajęliśmy się tą sprawą. Okazuje się, że kierowca skarżył się na zachowanie kibiców.

Read more

Kilkanaścioro Kilkoro dzieci trafiło do szpitala po wypadku polskiego autokaru w Rumunii, niedaleko miejscowości Sebes. Autobus, którym jechało 40 uczniów ze szkoły muzycznej w Łodzi, wjechał w tira jadącego przed nim. Obrażenia dzieci – jak usłyszała w polskiej ambasadzie w Bukareszcie dziennikarka RMF FM – nie są groźne.

Read more

Autobus komunikacji miejskiej, który wczoraj uderzył w tramwaj na Rondzie Bernardyńskim w Bydgoszczy, mógł mieć niesprawne hamulce – dowiedział się reporter RMF FM Tomasz Fenske. Taką ewentualność będą sprawdzali biegli. Wczoraj policjanci zabezpieczyli pojazd. Od wyniku badań będzie zależało, czy i jakie zarzuty usłyszy kierowca.

Read more

Facet spotyka piękną kobietę na dyskotece i mówi do niej: – hej mała, chcesz się przejechać dużym autem? – hmmm…chętnie – odpowiada kobieta Wychodzą z dyskoteki i zza rogu przyjeżdża autobus – zapraszam do środka – mówi facet po otwarciu drzwi.źródło: Auto

Read more